Go to Top

Hakkımızda

Mega Kesici Takım

Mega Kesici Takım San. Ltd. Şti. İstanbul Anadolu yakası ve İzmit Bölgesinde bulunan Türk Sanayisine talaş kaldırma teknolojisinin en ileri yenilikleriyle hizmet vermektedir. Mega Kesici Takım San. Ltd. Şti. kendi bünyesinde yetiştirilmiş ve eğitilmiş profesyonel satış kadrosuyla müşterilerine kusursuz bir servis ağıyla hizmet vermektedir. Ayrıca konularında uzman profesyonel kadro, müşterilere yerinde danışmanlık hizmeti vererek minimum maliyet ile maksimum üretim sağlayacak önerilerde de bulunmaktadır.

Kesici takım sektörüne dört yıldır kaliteli ve profesyonel hizmet veren Mega Kesici Takım San. Ltd. Şti. siz saygı değer sektör profesyonellerine yakışır “Üç Alman Ekolünü” bilgilerinize sunuyoruz.

1- Talaşlı imalat alanında kısa zamanda çözüm ortağınız olacağına inandığımız; Walter kesici takımları,

2- Delik delme ve derin delik delme de sınırsız çözümler sunacağına inandığımız; Titex delik delme takımları,

3- Diş çekme ve frezeleme işlemlerinde benzersiz çözümler sunacağına inandığımız; Prototyp diş çekme ve frezeleme takımları ile profesyonel çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz;

Tüm çalışanlarımızın katılımı ve sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak müşterilerimize gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunmak.

Vizyonumuz;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir şirket olmak.